پشتیبان 1
پشتیبان 2
کارشناس فروش
صفحه اصلی / سبک زندگی / سینک توکار چیست؟

سینک توکار چیست؟

سینک توکار چیست؟

سینک های توکار ، از ظرافت و زیبایی بسیاری برخوردارند، و نمایی بسیار شیک و مدرن را، به آشپزخانه ی شما هدیه می کنند. این سینک ها از استیل بسیار مرغوبی با ضخامت 1.1 میلیمتر ساخته شده اند و استیل استفاده شده در آن ها، از نوع مات می باشد و هیچ لکه ای بر روی آن ها باقی نمی ماند. زاویه ی لگن این سینک ها ، کاملا 90 درجه است و همین مساله، رفاه بیشتری را برای کابران و به هنگام استفاده از این سینک ها، رقم می زند.
نکته ی بسیار مهمی که باید در استفاده از سینک های توکار، مورد توجه قرار گیرد، نصب آن توسط افراد حرفه ای و متخصص در این زمینه است، تا آب بندی آن ها به بهترین شکل ممکن صورت گیرد. افراد باید به هنگام چسب کاری و استفاده از گیره های مخصوص نصب و همچنین نوارهای مخصوص آب بندی که همراه با این سینک ها به مشتریان ارائه می شوند، دقت بسیار نموده و کار خود را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای انجام دهند، تا سینک مورد نظر به بهترین شکل ممکن آب بندی شود.
مساله ی دیگری که رعایت آن به هنگام استفاده از سینک های توکار، توصیه می شود، خشک کردن محیط اطراف سینک، پس از اتمام کار است که البته برای نمونه های ام دی اف ضروری می باشد و در صورت استفاده از پی وی سی (PVC) در اطراف سینک، دیگر نیازی به این کار نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --